ne yapıyor?

Geleneksel Medya

Var olan alışkanlıkların, devam eden kültürün ve göz önünde kalmanın öneminin farkındayız.Bağımızı hiçbir zaman koparmadığımız geleneksel medya çözümlerimizle müşterilerimizin yanındayız.

Dijital Medya

Çekicilik, işlevsellik, ayırt edicilik, doğruluk ve akılda kalıcılık… Dijital dünyada var olan markalarımız için doğru dengeyi kurmak, ayrıca ihtiyaç ve isteklerin mükemmel uyumunu bulmak için buradayız.

360 İletişim Stratejisi

Yıllar içerisinde özel sektör ve kamu kuruluşları ile birlikte gerçekleştirdiğimiz birçok 360 derece iletişim mevcut. Dijitalden gerillaya, açık havadan televizyona… Adımlar değişti, kurgu değişti ama hedef hep aynı kaldı; doğru kişiye doğru zamanda ulaşmak. Hedefi 12’den vurmak için hazırdayız.

Medya Planlama ve Satın Alma

Dijital ve geleneksel medyada her türlü satın alma işi için uzman ve deneyimli ekiplerimizle hizmet sunuyoruz.

Etkinlik Organizasyon

Kongreler, toplantılar, resmi ve diplomatik etkinlikler, kültür-sanat buluşmaları, spor etkinlikleri... Sadece organizasyon olarak değil her türlü alanda proje geliştirme aşamasında da yardım sunmaya hazırız.

Prodüksiyon

Prodüksiyonun büyüklüğüne göre gerek ajans içinde gerek anlaşmalı ekiplerimizle fotoğraf çekimi ve video işerinde gerekli hizmetleri sağlıyoruz.

2D Motion Graphic

Dijital ve geleneksel medyada her türlü satın alma işi için uzman ve deneyimli ekiplerimizle hizmet sunuyoruz.

Mobil ve Web Ürünleri

Web tasarımı ve yazılımı, mobil uygulama, online toplantı organizasyonları hizmetlerimiz dahilinde bulunuyor.